Movies
Ratings
982
No Strings AttachedRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Knight of CupsRated ★ 0.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
DetroitRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 3.5