Movies
Ratings
31
Winners & SinnersRated ★ 5.0
MaverickRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0