Movies
Ratings
40
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The PactRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5