Titles you rated
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- Kyouso no MusumeRated ★ 3.0
- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 4.5
Yawao to KatakoRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Boku no NechanRated ★ 3.0
Japanese StyleRated ★ 2.0- おせんRated ★ 4.0
IRISRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.5