Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.0
The ApprenticeRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 1.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 1.0