Series
Ratings
88
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 1.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0