Movies
Ratings
70
BlindRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
2046Rated ★ 4.0
The BowRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 1.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0