Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.5- Powerpuff GirlRated ★ 2.5
Ranma 1/2Rated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
Digimon FrontierRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 2.5- BonobonoRated ★ 2.5
- KeroroRated ★ 2.5
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 2.5- ポケットモンスターRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5