Movies
Ratings
432
UnderwaterRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0