Series
Ratings
117
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Special Laws of RomanceRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0