Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 1.5
First StrikeRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Tango & CashRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
EraserRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
Project A Part IIRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0