Movies
Ratings
118
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0