Movies
Ratings
95
UnleashedRated ★ 5.0
Playing for KeepsRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Legend IIRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0