Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0