Movies
Ratings
568
The Berlin FileRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
StokerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Nacho LibreRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0