Titles you rated
AmélieRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0