Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5