Movies
Ratings
362
Baby DriverRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
HamiltonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Once Upon a CrimeRated ★ 1.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Trolls Band TogetherRated ★ 3.0