Series
Ratings
22
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5