Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0