Movies
Ratings
568
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0