Titles you rated
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 1.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.5