Titles you rated
The Black SwindlerRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 2.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 4.5- Minami's GirlfriendRated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 4.5- すいかRated ★ 3.0
- Bambino!Rated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 2.0