Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Code 8Rated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Two Distant StrangersRated ★ 3.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Luther: The Fallen SunRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0