Movies
Ratings
252
The ThievesRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0