Titles you rated
Dr. StoneRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 5.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0