Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Paradise KissRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5