Series
Ratings
149
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
9/11: One Day in AmericaRated ★ 4.5
Our Dating SimRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Canine InterventionRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0