Titles you rated
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 0.5