Series
Ratings
46
ExtracurricularRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0