Movies
Ratings
132
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.5
2012Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0