Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.5
Lady StormRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
- Precious FamilyRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5