Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 0.5
Full Metal JacketRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
PattonRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Winter WarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Battle of BritainRated ★ 3.0
Clear and Present DangerRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 2.0
The RecruitRated ★ 4.0