Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0