Titles you rated
CureRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Woman on the BeachRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jack Goes BoatingRated ★ 3.0
CapoteRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Training DayRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5