Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 0.5
GattacaRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Foxy FestivalRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0