Movies
Ratings
216
Waltz with BashirRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
This Is EnglandRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
FlashdanceRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Malcolm XRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.0
DamageRated ★ 4.0