Movies
Ratings
72
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Without PermissionRated ★ 3.5
Hair, Paper, Water...Rated ★ 3.5
Full PlateRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 2.0
First SummerRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Apocalypse in the TropicsRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5