Series
Ratings
97
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 4.0- The Case Study of VanitasRated ★ 3.5
The Case Study of VanitasRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 3.5
You and MeRated ★ 3.5