Movies
Ratings
78
King and the ClownRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Garden of RemembranceRated ★ 3.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5- SABAKANRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0