Movies
Ratings
686
Weathering With YouRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Den of ThievesRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Big BrotherRated ★ 3.0
Cold PursuitRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Ong Bak 3Rated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5