Titles you rated
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
GoedamRated ★ 1.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
How to Become OrdinaryRated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.5
One PieceRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
LarvaRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0