Movies
Ratings
433
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5