Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 3.0
The RitualRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5