Movies
Ratings
194
Van HelsingRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 5.0
Zu: Warriors from the Magic MountainRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
The God of CookeryRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0