Movies
Ratings
287
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
PadakRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0