Titles you rated
The LoverRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5