Titles you rated
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Maybe LoveRated ★ 3.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
- Little WomenRated ★ 2.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Honey and CloverRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.0
My Lovely GirlRated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 4.5