Movies
Ratings
1301 A House of DynamiteRated ★ 3.0 A House of DynamiteRated ★ 3.0
 The World of LoveRated ★ 3.0 The World of LoveRated ★ 3.0
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 Martin EdenRated ★ 3.5 Martin EdenRated ★ 3.5
- Red NailsRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 Daytime DrinkingRated ★ 3.0 Daytime DrinkingRated ★ 3.0
 Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0 Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
 Kinds of KindnessRated ★ 2.5 Kinds of KindnessRated ★ 2.5
 A Real PainRated ★ 3.0 A Real PainRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
 RevolverRated ★ 3.5 RevolverRated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Wind RiverRated ★ 3.0 Wind RiverRated ★ 3.0
 AlwaysRated ★ 3.5 AlwaysRated ★ 3.5
 Museum HoursRated ★ 4.0 Museum HoursRated ★ 4.0
 The Hurt LockerRated ★ 4.5 The Hurt LockerRated ★ 4.5
 Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0 Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0