Movies
Ratings
797
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5